Přeskočit na navigaci

Volná místa

Nabízíme volná pracovní místa v profesích:

Brusič - brusky na kulato

Horizontkař - obsluha horizontální vyvrtávačky

Strojní zámečník - pracovník montáže

U všech nabízených pracovních míst nabízíme:

  • Nástup ihned, podle dohody

  • Adekvátní finanční ohodnocení (dle dosaženého vzdělání a praxe)

  • Příspěvek na stravování

  • Podnikový autobus (Praha - Opatov, Hostivař, Černý Most, Brandýs n.L., Čelákovice)

V případě zájmu o některou z nabízených pozic zašlete životopis na personální oddělení:

Kontakt

Telefon:

+420 326 633 263

Adresa

Slovácké strojírny, a. s.

závod 8 - TOS Čelákovice

Stankovského 1892

250 88 Čelákovice

- Brusič - brusky na kulato

- Horizontkař – obsluha horizontální vyvrtávačky

- Strojní zámečník – pracovník montáže

Náplň práce:

  • výroba dílců podle technologického postupu, resp. výkresové dokumentace

  • měření a kontrola kvality vyrobených dílů

  • řízení výrobních procesů včetně interní a externí kooperace

  • spolupráce při údržbě a obnově výrobních technologií

Požadavky:

  • vyučení v oboru (obráběč kovů, mechanik seřizovač apod., strojní zámečník...)

  • znalost obrábění, praxe minimálně 1 rok

  • znalost kontrolních metod ve strojírenství

  • čtení technických výkresů

  • montážní operace

  • místo pracoviště: Čelákovice